RSS-strøm

The Digital Orienteering Map Archive

Welcome to the digital orienteering map archive!

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Johannes Bakke Aashamar 72 Moment camp Norway 26.06.2017 30.06.2017 09:28
Marianne Andersen 883 NM sprint 25.09.2020 25.09.2020 18:26
Marius Aurebekk 364 Korridor - Guardamar norte 08.01.2020 08.01.2020 10:39
Erlend Odd Berge 0
Jack Bjørnsen 90 KSO Vår 2016 nr 26.04.2016 26.04.2016 20:42
Dag Blandkjenn 277 O-tek mellom 13.06.2020 13.06.2020 10:23
Sebastian Daland 1026 O-teknikk Sandsjöbacka 26.09.2020 26.09.2020 22:14
Einar Ekeland 21 Sørlandsgaloppen Lang 07.07.2017 07.07.2017 20:04
Petter Marki Erichsen 268 Långa Corona Natten 02.05.2020 03.05.2020 08:27
Gaute Friestad 65 Mandagsrenn#2 25.11.2019 01.10.2020 08:16
Bjarne Færestrand 30 KSO-finale våren 2018 08.05.2018 09.05.2018 06:12
Ståle Gjelsten 672 Fjelløpene i Vinje dag 2 19.07.2020 19.07.2020 18:40
Odd-Anton Hermansen 5 Nighthawk Herre 13.08.2016 13.08.2016 21:43
Matias Hodne Hanisch 120 Mellom høyøkt slalombakken 20.06.2015 20.06.2015 21:11
Sjur Hovi 36 Nattøkt Baneheia 22.10.2015 22.10.2015 22:25
Håvard Irgens 296 Mellom Årstøl 02.09.2020 01.10.2020 08:16
Morten Jørgensen 221 Treningsløp Mek 28.05.2019 29.05.2019 18:18
Rune Kittelsen 0
Ole Kostøl 6 Nordjysk 2-dages mellom 15.03.2015 18.03.2015 21:07
Simon B Kristiansen 0
Karolis Lazdauskas 23 Torridalsløpet 30.04.2014 30.04.2014 18:37
Vetle Lynnebakken 1 SM Mellom 2014 31.08.2014 01.09.2014 09:43
Trygve B Nomeland 0
Kristian Pytten 101 Camp norway #1 16.03.2017 16.03.2017 20:11
Marius Pytten 297 Torridalsløpet rerun 12.06.2019 12.06.2019 13:07
Baptiste Rollier 3 Corridor 12.12.2013 12.12.2013 18:01
David Runde 60 Øynaheia Kretstrening 2 13.06.2020 14.06.2020 09:49
John Runde 160 NTNUI-NM trening Tullan 25.08.2020 25.08.2020 20:55
Åsulv B Stormoen 0
Håvar Birkeland Stormoen 183 KOK Sommercup #5 21.07.2020 21.07.2020 19:39
Sigurd Svaland Aas 15 trening Camp Stokke 13.06.2015 13.06.2015 10:03
Brage Takle 71 O-intervaller, Grovane 03.09.2020 04.09.2020 15:40
Henrik Upsal 93 Sprintøkt løype B Camp Norway 23.10.2015 26.10.2015 22:07

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Sebastian Daland O-teknikk Sandsjöbacka 26.09.2020 Trening - lav intensitet 26.09.2020 22:14
Marianne Andersen NM sprint 25.09.2020 Konkurranse 25.09.2020 18:26
Marianne Andersen KOKs klubbmesterskap sprint 22.09.2020 Trening 22.09.2020 18:29
Marianne Andersen Sørløpene mellomdistanse 20.09.2020 Konkurranse 20.09.2020 15:18
Marianne Andersen Rolig mellomdistanse Sigfjellet 19.09.2020 Trening 19.09.2020 13:08
Marianne Andersen NM stafett 3.etp 13.09.2020 Konkurranse 14.09.2020 13:07
Marianne Andersen NM mellom finale 12.09.2020 Konkurranse 14.09.2020 12:05
Marianne Andersen NM mellom kvalifisering - 2.plass 11.09.2020 Konkurranse 11.09.2020 17:37
Marianne Andersen Trønderterrengoppfriskning#2 - Tulluan 10.09.2020 Trening 10.09.2020 14:57
Marianne Andersen Trønderterrengoppfriskning#1 - Jervskogen 09.09.2020 Trening 10.09.2020 14:56

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Marianne Andersen NM sprint 2 Marianne 26.09.2020 05:34
Brage Takle O-intervaller, Grovane 1 Hermine 04.09.2020 17:15
Brage Takle Alicante #1, Intro-økt 2 Hermine 21.02.2020 16:15
Sebastian Daland Knockoutsprint - finale 1 JohnO 29.01.2020 21:05
Håvar Birkeland Stormoen KM langdistanse 1 JohnO 02.09.2019 13:50
Marianne Andersen Langdistanse Gillingsrød 2 Marianne 05.08.2019 19:00
Brage Takle JWOC-publikumsløp dag 1 1 Brage 02.07.2019 15:18
Brage Takle JWOC-publikumsløp dag 2 1 Brage 02.07.2019 15:18
Marianne Andersen Venla 3.etp 2 Marianne 21.06.2019 12:38
Sebastian Daland Jukola - 6.etappe 1 WDG 19.06.2019 13:33
Marianne Andersen WC jaktstart 2 Marianne 11.06.2019 20:45
Marianne Andersen Jukola-testløp 2 Marianne 19.05.2019 12:16
Håvard Irgens KSO 2 EG 2 Håvard 15.05.2019 06:33
Dag Blandkjenn NC mellom 1 Ståle 11.05.2019 19:10
John Runde Trening etter Terrengkarusellen 2 John 10.05.2019 16:04
Petter Marki Erichsen Sørlandskarusellen Skottevig 2 PME 05.04.2019 05:09
Sebastian Daland Nattfellesstart Guardamar Norte 1 OL 20.02.2019 12:18
Brage Takle Alicante #4 2 Wedege 18.02.2019 18:54
Marius Aurebekk Alicante #2 - Kurve 2 98 18.02.2019 12:38
Brage Takle Alicante #3, ZigZag 1 Wedege 18.02.2019 11:55
Brage Takle Alicante #2, Kurvekart 1 Trygve 17.02.2019 20:19
Brage Takle Alicante plukk 2 Wedege 17.02.2019 15:13
Marianne Andersen Juleforberedelser på Skråstadheia 1 nmunde97@gmail.com 28.12.2018 09:15
Marianne Andersen Semilangstrekk Kirkebygda 2 Marianne 12.11.2018 21:39
Marianne Andersen Mellomdistanse Strai 2 Marianne 12.11.2018 11:32
Brage Takle Blodslitet h15-16 2 Brage Takle 29.10.2018 19:50
Brage Takle Hovedløpet Lang 2 Number 1 fan! 17.10.2018 09:17
Ståle Gjelsten Vinterlekene 2018 2 Ståle 07.10.2018 20:08
Ståle Gjelsten KM ulta Troms 1 Håvar 23.09.2018 19:37
Petter Marki Erichsen NM stafett 2.etappe H17 2 Petter 16.09.2018 19:04
Marius Pytten Onsdagstek, Granåsen 1 Johnnybassen 06.09.2018 08:35
Håvard Irgens SM-Mellom 2018 2 Håvard 01.09.2018 07:13
Håvar Birkeland Stormoen SM lang 2 Håvar uten D 26.08.2018 17:45
Håvard Irgens SM-Lang 2 Pinky 26.08.2018 15:36
Sebastian Daland Sprint - Århus universitet 2 Seb 22.08.2018 08:06
Marianne Andersen Mellomdistanse Gåseflå 2 Marianne 20.08.2018 20:36
Marianne Andersen Sommarløpet i Rauland - direkte A 1 Superfan! 20.08.2018 09:47
Marianne Andersen VM-testløp mellomdistanse 2 Marianne 11.07.2018 10:35
Marianne Andersen O-festivalen mellomdistanse 4 Marianne 28.06.2018 16:16
Marius Aurebekk Karrusell - Myran 1 Røver 30.05.2018 10:02
Marius Aurebekk Mellom - Vestheiene 3 Irgens 13.05.2018 15:56
Marianne Andersen 10mila 6.etappe 4 Terje Mathisen 02.05.2018 11:11
Ståle Gjelsten 10mila KOK2 etp. 8 2 Ståle 01.05.2018 19:29
Marianne Andersen Tiomilatrening Granby 1 Ståle 26.04.2018 16:56
Håvard Irgens Rubenkos 2 Wedege 19.04.2018 11:14
Håvard Irgens EM-Testløp/NC-Lang 1 Martinio Alfsinio 09.04.2018 14:34
Marianne Andersen Mellomdistanse Hæstadneset 1 Alfred Bjørnerød 07.04.2018 19:32
Ståle Gjelsten Tiotest Eltravåg 4 TNÅ 29.03.2018 14:55
Sebastian Daland Middle - Cartaya (samlingsmesterskap) 2 H 17.02.2018 17:58
Marius Aurebekk Alicante - #1 - Model event Guardamar norte 1 Kine Tambini 31.12.2017 16:54